ul. Drzewieckiego 15/71, Toruń
+48 734 425 360
stomatologiapiekna@gmail.com

Leczenie kanałowe pod mikroskopem

Leczenie kanałowe pod mikroskopem stanowi szczyt moich umiejętności stomatologicznych, łącząc w sobie precyzję, doświadczenie i zaangażowanie w każdy etap terapii. Wykorzystując nowoczesny mikroskop, zapewniamy bezbolesne leczenie, nawet w najbardziej skomplikowanych przypadkach, bez potrzeby etapu zatrucia zębów. Dzięki temu proces jest możliwy do zakończenia podczas jednej wizyty, co jest wygodne dla pacjentów i skuteczne w eliminacji bólu, obrzęku i stanów zapalnych..

W Stomatologii Piękna stawiam na nowoczesne metody leczenia, które eliminują potrzebę stosowania przestarzałych i niekomfortowych procedur.Podczas leczenia kanałowego pod mikroskopem, każdy krok jest wykonywany z niezwykłą precyzją. Dzięki zastosowaniu dużego powiększenia mikroskopu, możliwa jest dokładna identyfikacja i usunięcie nerwów, naczyń oraz bakterii odpowiedzialnych za ból i infekcje. Po usunięciu przyczyn problemu, korzenie są szczelnie wypełniane wysokiej jakości materiałem, co gwarantuje trwałość i bezpieczeństwo leczenia. Następnie, odbudowa korony zęba odbywa się przy użyciu najlepszych dostępnych metod, aby zapewnić, że ząb pozostanie funkcjonalny i estetyczny na długie lata.

Jakość wykonanego leczenia potwierdzana jest przez kontrolne zdjęcie RTG, co daje dodatkową pewność zarówno pacjentowi, jak i mnie, że terapia została przeprowadzona zgodnie z najwyższymi standardami. Moje duże doświadczenie w leczeniu kanałowym pod mikroskopem, w połączeniu z indywidualnym podejściem do każdego przypadku, sprawia, że nawet najbardziej złożone przypadki mogą zostać skutecznie i bezbolesnie rozwiązane.

Koszt od 1000 zł

 

Leczenie kanałowe pod mikroskopem
dentysta-torun-panczyszyn

Opinie o nas

 • review rating 5  Serce do pacjenta czuć tam już od progu. Profesjonalnie, nowocześnie, a mimo to kameralnie i intymnie. Dobre miejsce dla tych, którzy się boją stomatologa lub wstydzą zaniedbania. Pierwsza wizyta to konkretny plan i wycena leczenia. Gorąco polecam.

  thumb Agata Dziemian
  10/05/2018

  review rating 5  Polecam!

  thumb Klaudia Kaszewska
  11/02/2018

  review rating 5  Profesjonalizm, ogromna wiedza i doświadczenie personelu sprawiają, że siadając w tym miejscu na fotelu, masz ten komfort psychiczny, bo zwyczajnie czujesz, że jesteś naprawdę w dobrych rękach. Podczas pierwszej wizyty miałam wiele obaw, wcześniej odwiedziłam kilka miejsc w Toruniu i zawsze pojawiały się wątpliwości, by podjąć tam leczenie. Wielu stomatologów nie miało wystarczającej wiedzy i pewności dotyczącej kompleksowego podejścia do tematu, niektórzy odsyłali mnie do chirurga, inni musieli poradzić się kolegów z branży. Tutaj temat został podjęty bez żadnego zawahania. Dr Piotr ma zdecydowanie wszechstronną wiedzę i nie miał nawet najmniejszej wątpliwości, od razu jasno i rzeczowo zaprezentował sposób leczenia. Ogromna wiedza i nowoczesne podejście sprawiły, że zdecydowałam się oddać w ręce Stomatologii Piękna. Leczenie dobiegło końca, bardzo sprawnie, bez żadnego strachu szłam na kolejną wizytę. Wszystkim, którzy obawiają się stomatologa polecam to miejsce. Jest kameralnie, przytulnie, z przemiłą i profesjonalną obsługą. A tym, którzy najbardziej boją się bólu zdradzę, że podczas jednej wizyty prawie zasnęłam na fotelu dentystycznym!! Ceny bardzo konkurencyjne w porównaniu do innych miejsc, adekwatne do jakości usług, nowoczesnego i profesjonalnego podejścia, a także komfortu pacjenta na fotelu. Z pewnością będzie to moje miejsce kolejnych wizyt kontrolnych. Z czystym sumieniem polecam każdemu!

  thumb Karola Jakosinaczej
  12/14/2018
 • review rating 5  Jestem bardzo zadowolona z obsługi oraz z wykonanego zabiegu. Naprawa zęba poszła bardzo szybko, sprawnie i dokładnie. Serdecznie polecam ten gabinet stomatologiczny.

  thumb Aleksandra Jedynak
  12/16/2017

  review rating 5  Gorąco polecam. Pierwszy raz w życiu wyszłam z uśmiechem na twarzy po wizycie u stomatologa tymbardziej po wyrwaniu zęba. Przemiła atmosfera, podejście 1 klasa, bardzo ciepłe i przyjazne. Widać, że dr.robi to z sercem i dba o komfort klijenta, aby jednak wizyty u stomatologa nie były wiecznym strachem:)

  thumb Kasia Katie
  11/20/2018