ul. Drzewieckiego 15/71, Toruń
+48 734 425 360
stomatologiapiekna@gmail.com

Leczenie kanałowe pod mikroskopem

Pierwszą z moich pasji związanej z stomatologią jest leczenie kanałowe wykonywane w całości pod mikroskopem. Dzięki dużemu powiększeniu ułatwiona jest dokładna lokalizacja nerwów, naczyń oraz bakterii powodujące przykre dolegliwości bólowe.
Po ich dokładnym usunięciu, pozostała przestrzeń w korzeniach wypełniam szczelnie specjalnym materiałem. Koronę zęba odbudowuje najlepsza możliwa metoda aby ząb służył wiele lat.

Wysoką jakość przeprowadzonego leczenia potwierdzam na końcu wykonaniem zdjęcia kontrolnego RTG.

Leczenie kanałowe (endodoncja) często jest jedynym skutecznym sposobem na uratowanie zęba przed jego utratą.

Czy wiesz, że w przeważającej większości przypadków leczenie kanałowe można zakończyć podczas jednej wizyty? „Zatruwanie” nerwów i inne podobne metody w dzisiejszych czasach powinny już pozostać jedynie spisane na kartach historii stomatologii. Tylko aktualne, nowoczesne sposoby leczenia dają szansę jego powodzenia.

Koszt od 1000 zł

 

Leczenie kanałowe pod mikroskopem
dentysta-torun-panczyszyn

Opinie o nas

 • review rating 5  Profesjonalizm, ogromna wiedza i doświadczenie personelu sprawiają, że siadając w tym miejscu na fotelu, masz ten komfort psychiczny, bo zwyczajnie czujesz, że jesteś naprawdę w dobrych rękach. Podczas pierwszej wizyty miałam wiele obaw, wcześniej odwiedziłam kilka miejsc w Toruniu i zawsze pojawiały się wątpliwości, by podjąć tam leczenie. Wielu stomatologów nie miało wystarczającej wiedzy i pewności dotyczącej kompleksowego podejścia do tematu, niektórzy odsyłali mnie do chirurga, inni musieli poradzić się kolegów z branży. Tutaj temat został podjęty bez żadnego zawahania. Dr Piotr ma zdecydowanie wszechstronną wiedzę i nie miał nawet najmniejszej wątpliwości, od razu jasno i rzeczowo zaprezentował sposób leczenia. Ogromna wiedza i nowoczesne podejście sprawiły, że zdecydowałam się oddać w ręce Stomatologii Piękna. Leczenie dobiegło końca, bardzo sprawnie, bez żadnego strachu szłam na kolejną wizytę. Wszystkim, którzy obawiają się stomatologa polecam to miejsce. Jest kameralnie, przytulnie, z przemiłą i profesjonalną obsługą. A tym, którzy najbardziej boją się bólu zdradzę, że podczas jednej wizyty prawie zasnęłam na fotelu dentystycznym!! Ceny bardzo konkurencyjne w porównaniu do innych miejsc, adekwatne do jakości usług, nowoczesnego i profesjonalnego podejścia, a także komfortu pacjenta na fotelu. Z pewnością będzie to moje miejsce kolejnych wizyt kontrolnych. Z czystym sumieniem polecam każdemu!

  thumb Karola Jakosinaczej
  12/14/2018

  review rating 5  Jestem bardzo zadowolona z obsługi oraz z wykonanego zabiegu. Naprawa zęba poszła bardzo szybko, sprawnie i dokładnie. Serdecznie polecam ten gabinet stomatologiczny.

  thumb Aleksandra Jedynak
  12/16/2017

  review rating 5  Polecam!

  thumb Klaudia Kaszewska
  11/02/2018
 • review rating 5  Serce do pacjenta czuć tam już od progu. Profesjonalnie, nowocześnie, a mimo to kameralnie i intymnie. Dobre miejsce dla tych, którzy się boją stomatologa lub wstydzą zaniedbania. Pierwsza wizyta to konkretny plan i wycena leczenia. Gorąco polecam.

  thumb Agata Dziemian
  10/05/2018

  review rating 5  Gorąco polecam. Pierwszy raz w życiu wyszłam z uśmiechem na twarzy po wizycie u stomatologa tymbardziej po wyrwaniu zęba. Przemiła atmosfera, podejście 1 klasa, bardzo ciepłe i przyjazne. Widać, że dr.robi to z sercem i dba o komfort klijenta, aby jednak wizyty u stomatologa nie były wiecznym strachem:)

  thumb Kasia Katie
  11/20/2018