ul. Drzewieckiego 15/71, Toruń
+48 734 425 360
stomatologiapiekna@gmail.com

My

Tak, jesteśmy nowoczesnym, doskonale wyposażonym gabinetem. W grę wchodzi przecież Twoje zdrowie.

Tak, jesteśmy młodzi. To nasz atut – podążamy za trendami, jesteśmy ciekawi najnowszych technologii i aktualnych metod leczenia.

Tak, u nas spotyka się wiele dziedzin stomatologii – protetyka, implantologia, chirurgia. To wszystko po to, aby spojrzeć na Ciebie kompleksowo.

Tak, zanim rozpoczniemy leczenie, dowiesz się wszystkiego o jego przebiegu – etapach i szacowanych kosztach.
Chcemy, abyś świadomie ruszył z nami w podróż po zdrowy uśmiech.

Nie. Żadna z tych rzeczy nie stanowi o wartości naszego gabinetu. Wyposażenie na najwyższym poziomie powinno być standardem, rozwój jest nieodłączną częścią zawodu lekarza, szeroki wachlarz świadczonych usług pozwala kontrolować całość leczenia, a uczciwość jest przecież naturalną cechą dobrych relacji.

To, co dla nas jest najważniejsze, to Ty.

Zależy nam, byś kojarzył nas nie tylko z nowoczesnością i skutecznym leczeniem, ale także rodzinną, ciepłą atmosferą i przyjaznym nastawieniem. Dbamy o każdy szczegół, który pozwoli Ci poczuć się komfortowo, kameralnie, niemalże intymnie. Chcemy poznać Twoją historię leczenia, z uwagą wsłuchujemy się w Twoje potrzeby, obawy i wątpliwości. Wiemy, że fotel dentystyczny może napawać lękiem. Ale gwarantujemy, że leczenie przeprowadzone będzie w najmniej inwazyjny sposób jaki jest możliwy, a my w porę zareagujemy na najmniejszy ból. Powierzając nam swój uśmiech masz gwarancję, że będzie on w najlepszych rękach.