ul. Drzewieckiego 15/71, Toruń
+48 734 425 360
stomatologiapiekna@gmail.com

Implantologia

Jako doświadczony stomatolog z Torunia, członek Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego, skupiam się na dostosowywaniu zaawansowanych procedur implantologicznych do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta.

Specjalizuję się w zastosowaniu implantów tytanowych, uznawanych za najlepszą formę uzupełnienia braków zębowych. Implanty zębowe reprezentujące trwałą alternatywę dla tradycyjnych mostów, doskonale zastępują naturalny korzeń zęba i są podstawą dla indywidualnie zaprojektowanych koron cerkonowych pokrytych porcelaną precyzyjnie przykręcanych, by idealnie współgrać z naturalnym uśmiechem.

Dzięki zaawansowanym technikom, takim jak „All-on-4” i „All-on-X”, oferuję w Toruniu kompleksowe rozwiązania, które przywracają funkcję żucia oraz estetykę uśmiechu, nawet w przypadku utraty wszystkich zębów. Cena implantu jest ustalana indywidualnie, przy czym kładę nacisk na transparentność i dostępność, aby zapewnić pacjentom najlepszy stosunek jakości do ceny.

Jako dentysta pracujący w Toruniu, moim głównym celem jest zapewnienie pacjentom najwyższej jakości opieki, wykorzystując indywidualne podejście, zaawansowaną technologię i najlepsze materiały, aby każdy mógł cieszyć się zdrowym i pięknym uśmiechem na lata.

 

 

Koszt od 2000 zł

 

Implantologia
dentysta-torun-panczyszyn